Heb je een leuk reisverhaal over Egypte of heb je bv. slechte of goede ervaringen gehad op een reis naar Egypte, of heb je Vragen ?? Kan je dat hier plaatsen. Mooie Foto's zijn ook altijd welkom !
zoals ik al gezegd had, hadden we in 2005 of 2006, ik weet het niet precies, een reis naar Luxor gemaakt. Ik heb wat foto's opgezocht die ik wel leuk vond:
Deir el Madina Waar dit is weet ik niet. Hatsheput.
Allemaal sfinxen Min
ik weet niet precies waar alles is, dat ben ik allemaal alweer vergeten, want ik was 6 of zo toen we daarheen gingen
Dat klopt dat is de bovenste verdieping van de tempel van Hatsjepsut. Ik heb eens gehoord dat Hatsjepsut een tunnel vanaf deze tempel door de bergen naar haar graf wou maken. Weet iemand of dit waar is? Kan natuurlijk ook een verzinseltje van iemand zijn dat ik geloofd heb.
Zoals een eenvoudig gewaad het beste een mooie vrouw siert, zo is fatsoenlijk gedrag de beste versiering van innerlijke wijsheid. Achnaton